Okresní rada AŠSK Tachov

Okresní rada AŠSK Tachov

Nehraju, abych někomu něco dokazoval.

Soutěže Kvalifikace na republikové finále

Název soutěže Sport Datum
Fotbal V. SLŠ - kvalifikace E Fotbal 20. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Horní 3276, Frýdek, 738 01 Frýdek-Místek
Fotbal V. SLŠ - kvalifikace A Fotbal 20. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Fotbal V. SLŠ - kvalifikace C Fotbal 19. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Na Hrázi 211, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady
Fotbal V. SLŠ - kvalifikace B Fotbal 18. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Na Hrázi 211, Poděbrady III, 290 01 Poděbrady
Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace C Minifotbal 12. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Městský stadion v Jičíně
Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace B Minifotbal 7. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Legionářů 400, 261 02 Příbram
Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace E Minifotbal 6. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Kotojedská 2590/6, 767 01 Kroměříž
Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace C Volejbal 6. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace A Minifotbal 5. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Městské gymnázium a ZŠ, Krušnohorská 1675, Jirkov
Minifotbal IV. SLŠ - kvalifikace D Minifotbal 1.-12. 5. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace D Volejbal 30. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Jungmannova 1495/8, Žďár nad Sázavou
Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace B Volejbal 30. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Městská sportovní hala, U Stadionu 1137, 377 01 Jindřichův Hradec
Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace A Volejbal 29. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Zahradní 60/43, 360 01 Karlovy Vary
Volejbal IV. SLŠ - kvalifikace E Volejbal 29. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace A Basketbal 22. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Zahradní 60/43, 360 01 Karlovy Vary
Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace D Basketbal 22. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Pod Zahradami 317, Pardubice
Házená IV. SLŠ - kvalifikace D Házená 22. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace E Basketbal 22. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Kotojedská 2590/6, 767 01 Kroměříž
Házená IV. SLŠ - kvalifikace B Házená 22. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
nám. Arnošta z Pardubic 164, 250 82 Úvaly
Házená IV. SLŠ - kvalifikace A Házená 20. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Děkanská vinice, Praha 4
Házená IV. SLŠ - kvalifikace C Házená 16. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Městská sportovní hala – Jičín, Revoluční 863
Házená IV. SLŠ - kvalifikace E Házená 16. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala DHK Zora Olomouc, U Stadionu 6A
Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace B Basketbal 15. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala STARZ, Máchova ulice, Strakonice
Basketbal IV. SLŠ - kvalifikace C Basketbal 7. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní areál v Jičíně, Revoluční ulice
Soutěže, které se teprve uskuteční
Soutěže, které se již konaly
Florbal V. SLŠ - kvalifikace C (dívky) Florbal 2. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportpark Liberec – hala míčových sportů, Jeronýmova 570/22, Liberec
Florbal V. SLŠ - kvalifikace A Florbal 1. 4. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Házená V. SLŠ - kvalifikace E Házená 31. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Hlavní 492, 756 54 Zubří
Florbal V. SLŠ - kvalifikace B Florbal 27. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Úslavská 75, Plzeň 326 00
Házená V. SLŠ - kvalifikace C Házená 26. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Městská sportovní hala – Jičín, Revoluční 863
Florbal V. SLŠ - kvalifikace E Florbal 26. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Jeseník, Dukelská 1412, 790 01 Jeseník
Florbal V. SLŠ - kvalifikace C (chlapci) Florbal 26. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportpark Liberec – hala míčových sportů, Jeronýmova 570/22, Liberec
Házená V. SLŠ - kvalifikace D Házená 25. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Dolní Cerekev
Florbal V. SLŠ - kvalifikace D Florbal 25. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
SH SportPoint, Střední 595/26, 602 00 Brno-Ponava
Házená V. SLŠ - kvalifikace B Házená 23. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Úslavská 75, Plzeň 326 00
Házená V. SLŠ - kvalifikace A Házená 20. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Děkanská vinice, Praha 4
Volejbal V. SLŠ - kvalifikace D Volejbal 20. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala TJ Žďár nad Sázavou, Jungmannova 1495/8
Florbal III. SLŠ - kvalifikace E (dívky) Florbal 17. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
U Opavice 2248/4, Předměstí, 746 01 Opava
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace E (dívky) Florbal 17. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
U Opavice 2248/4, Předměstí, 746 01 Opava
Volejbal V. SLŠ - kvalifikace E Volejbal 17. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
28. října 1598, Frýdek-Místek 738 01
Florbal III. SLŠ - kvalifikace A Florbal 13. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Děkanská vinice, Praha 4
Volejbal V. SLŠ - kvalifikace A Volejbal 11. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Zahradní 60/43, 360 01 Karlovy Vary
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace A Florbal 11. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala Teplice, Na Stínadlech 3280, 415 01 Teplice
Basketbal V. SLŠ - kvalifikace E Basketbal 10. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Novosady 914/10, 741 01 Nový Jičín
Florbal III. SLŠ - kvalifikace E (chlapci) Florbal 10. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Pod Vinohrady 1420, 688 01 Uherský Brod
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace E (chlapci) Florbal 10. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Pod Vinohrady 1420, 688 01 Uherský Brod
Volejbal V. SLŠ - kvalifikace B Volejbal 5. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
U Stadionu 1137, Jindřichův Hradec II, 377 01 Jindřichův Hradec
Florbal III. SLŠ - kvalifikace D (dívky) Florbal 4. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
SH SportPoint, Střední 595/26, 602 00 Brno-Ponava
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace D (dívky) Florbal 4. 3. 2020
Kvalifikace na republikové finále
SH SportPoint, Střední 595/26, 602 00 Brno-Ponava
Basketbal V. SLŠ - kvalifikace D Basketbal 28. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Evžena Rošického 6, 586 01 Jihlava
Florbal III. SLŠ - kvalifikace D (chlapci) Florbal 25. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
T. G. Masaryka 1145, 570 01 Litomyšl-Město
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace D (chlapci) Florbal 25. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
T. G. Masaryka 1145, 570 01 Litomyšl-Město
Volejbal V. SLŠ - kvalifikace C Volejbal 24. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Hala TU Liberec Na Bohdalci 715, Liberec 15, 460 15
Basketbal V. SLŠ - kvalifikace C Basketbal 20. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní 1801/2, 288 02 Nymburk
Basketbal V. SLSŠ - kvalifikace B Basketbal 19. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportovní hala STARZ, Máchova ulice, Strakonice
Basketbal V. SLŠ - kvalifikace A Basketbal 13. 2. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Koněvova 929/19, 130 00 Praha 3-Žižkov
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace C Florbal 29. 1. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportpark Liberec – hala míčových sportů, Jeronýmova 570/22, Liberec
Florbal III. SLŠ - kvalifikace C Florbal 28. 1. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Sportpark Liberec – hala míčových sportů, Jeronýmova 570/22, Liberec
Florbal IV. SLŠ - kvalifikace B Florbal 24. 1. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Úslavská 75, Plzeň 326 00
Florbal III. SLŠ - kvalifikace B Florbal 23. 1. 2020
Kvalifikace na republikové finále
Úslavská 75, Plzeň 326 00